Brulionman

o fazach ksiezyca, ruchach tektonicznych plyt w Ameryce Lacinskiej, o inseminacji owiec, o pomniku w ksztalcie wielkiej pochwy przy glownym skrzyzowaniu w Rzeszowie, o zapadaniu w katatonie, o ukladach scalonych, o MySQLu, o propagacji w pasmie dwumetrowym, o powstaniu Nikaragui, o petli histerezy – nie jest to blog. / trying-to-be bilingual (English) blog

Międzynarodowy Dzień Jazdy Metrem Bez Spodni

with one comment

MDJMBS – króki poradnik jak świętować.

Międzynarodowy Dzień Jazdy Metrem Bez Spodni

Grafikę zakoszono z prywatnego fejsbuczanego wpisu nieocenionej Liliany Ci. bez Jej zgody zgodnie z zaleceniem w/w by „o tej porze nie kontaktować się gdyż chłop śpi”.

Pogrążeni w najwiekszej depresji mieszkańcy Elbląga zapowiedzieli protest w tej sprawie a w Katowicach powstał już Komitet Wsparcia Osób Wykluczonych przez MDJMBS. Konduktorzy nieprzejednanie zapowiedają politykę „Zero tolerancji” dla tłumaczeń „zostawiłem miesięczny w spodniach„, która wdrożona zostanie na wszystkich dwóch liniach stołecznego metra.

Osobom z silnym zarostem dolnej pary odnóży doradza się pozostanie w domu celem uniknięcia planowanego odstrzału dzika. Pozostając w tematyce odzwierzęcej – pasażerów uprasza się o szczególną uwagę przed zapostowaniem selfie gdyż w tle mogą nań czyhać Oczy ważki. Posiadacze bobrów proszeni są o podróż wyłącznie w pozycji siedzącej i zadbanie by nie wystawiał języka.

Przyjezdnych z Sosnowca uprzedzamy, że MDJMBS ma pierwszeństwo nad ich grafikiem cotygodniowej zmiany bajdeli (radomianinom przypominamy, że zmiana tył na przód ani wywrócenie na lewą stronę się nie liczy i podlega wnioskowi do kolegium za nielegalną dystrybucję nawozów naturalnych). Pasażer płci męskiej podróżujący w pozycji stojącej (czyli z tzw. z wieszakiem z przodu) przez ponad 2 przystanki winien wnieść stosowną opłatę za nadbagaż.

Januszów z Poznania informujemy, że Bimba to nie jest ten środek komunikacji, o którym mówimy ale nadal mogą jechać metrem o ile wyposażą się w stukilogramowy wór pyrów i znajdą odpowiednio stromy stok, uwaga: odradzamy igielit na Malcie.

Z okazji MDJMBS przejazdami wolnymi od opłat honorowani będą księża, Szkoci, Bawarski Chór Jodłujący W Lederhosen oraz Ireneusz Krosny.

W czasie jazdy rozmowa ze współpasażerami surowo wskazana.

Jedna odpowiedź

Subscribe to comments with RSS.

  1. :D

    strz.

    15, Styczeń, 2019 at 11:40 pm


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: