Brulionman

o fazach ksiezyca, ruchach tektonicznych plyt w Ameryce Lacinskiej, o inseminacji owiec, o pomniku w ksztalcie wielkiej pochwy przy glownym skrzyzowaniu w Rzeszowie, o zapadaniu w katatonie, o ukladach scalonych, o MySQLu, o propagacji w pasmie dwumetrowym, o powstaniu Nikaragui, o petli histerezy – nie jest to blog. / trying-to-be bilingual (English) blog

1% dla Pogorzelców

leave a comment »

PRZEKAŻ 1% PODATKU

POMOC DLA POGORZELCÓW

Witam,
dziękuję wszystkim, którzy wsparli rodzinę mojej siostry po pożarze domu w październiku. Od tamtej pory Krysia z mężem i czwórką dzieci mieszka po różnych znajomych bo wciąż brakuje środków by przywrócić dom do użytku. Odbudowali dach, pozostale prace trwają, część stoi w miejscu z braku funduszy.

OD TERAZ MOŻNA IM POMÓC nie sięgając nawet do własnej kieszeni – PRZEKAŻ 1% PODATKU na odbudowę i remont spalonego domu.

Wystarczy podać nr KRS i cel szczegółowy (dopisek)

Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000198087

koniecznie z dopiskiem „POMOC DLA RODZINY KRYSTYNY CZERWIŃSKIEJ”

O tym nieszczęśliwym zdarzeniu pisałem tutaj: http://wp.me/pbUup-1jF

Pamiętajcie o nich rozliczając swój PIT i jeśli mogę Was prosić to PRZEŚLIJCIE TĘ WIADOMOŚĆ SWOIM ZNAJOMYM
Z góry serdecznie dziękuję, brulionman

Zdjęcia z postępu prac, marzec 2013 r./ fot. Mila Czerwińska

Treść pisma z Caritasu:

1.03.2013 r.

Szanowni Państwo!
Wychodząc na przeciw trudnej sytuacji rodzinie pani Krystyny Czerwińskiej zamieszkałej w Jastkowie Panieńszczyżnie k/Lublina zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe dla tej rodziny. W wyniku pożaru ktory wybuchł 14 października 2012 roku rodzinny dom Państwa Czerwińskich uległ bardzo dużemu zniszczeniu. Pożar zniszczył nie tylko dom ale prawie całe wyposażenie. Z powodu trudności finansowych nie ubezpieczyli domu, dlatego nie mają możliwości uzyskania odszkodowania. Pani Krystyna wraz z mężem  wychowują czworo dzieci, które uczęszczają do szkoły i na studia. Jedynym źródłem utrzymania jest pensja męża oraz renta rodzinna i świadczenie z MOPR-u. Obecnie ze względu na brak środkow na odbudowę domu rodzina pani Krystyny mieszka u znajomych, jednak jest to rozwiązanie tymczasowe. Dlatego ważne jest aby Pani Krystyna mogł ajak najszybciej wyremontować swój dom i połączyć rodzinę.
Zwracając się do Państwa z serdeczną prośbą o pomoc finansową dla rodziny Pani Krystyny Czerwńskiej liczymy na Państwa otwarte serca i solidarność z nimi.
Wszekie ofiary prosimy przesylać na konto Caritas Kieleckiej:

ING BANK ŚLĄSKI 21 1050 1416 1000 0005 0011 5811
z dopiskiem „POMOC DLA RODZINY KRYSTYNY CZERWIŃSKIEJ”
Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000198087

Informujemy, że darczyńcy mogą sobie te koszty odliczyć od podstawy opodatkowania.
Za wszelką życzliwość i pomoc w imieniu rodziny Pani Krystyny Czerwińskiej z góry serdecznie dziękujemy.

ks. Stanisław Słowik
Dyrektor Caritas Kieleckiej

Caritas Diecezji Kieleckiej
ul. Jana Pawła II 3, 25-013 Kielce
Biuro: Plac Najświętszej Maryi Panny 1, 25-010 Kielce
Tel. +48 41 344 52 82, tel./fax: +48 41 344 67 28
e-mail: kielce@caritas.plwww.kielce.caritas.pl
NIP: 657-038-94-52

Dziękuję

Written by brulionman

15, Marzec, 2013 @ 9:08 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: